Doléčovací centrum
Doléčovací centrum nabízí program pro lidi, kteří právě ukončili nejméně tříměsíční léčbu závislosti. Podporujeme je v novém začátku pomocí individuálních a skupinových aktivit a pomocí chráněných bytů.

Doléčovací centrum

Posláním Doléčovacího centra (P-centrum, spolek) je prostřednictvím poskytovaných služeb podpořit klienty v jejich ukotvení, stabilizaci, začlenění do společnosti a zvládání nároků každodenního života bez návykových látek a hazardní hry.

"Není větší chyby, než přestat zkoušet."
                                     Johann Wolfgang Goethe

 

Info :-)

Dne 22. 2. 2016 proběhla v Doléčovacím centru certifikace odborné způsobilosti služeb.
Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky na proběhlé recertifikaci udělila Doléčovacímu centru plný počet bodového ohodnocení za vysokou profesionální úroveň poskytované služby. Certifikát byl udělen na období následujících čtyř let.

 

 

Aktuality DC

01.02.2019 11:24

Milí klienti a absolventi Doléčovacího programu,

zveme Vás na Kouzelnickou sobotu v kině Metropol. Čeká nás představení O POPLETENÉM KOUZELNÍKOVI Divadla Tramtárie, výtvarná dílna, fotokoutek a malování na obličej.

Pro vás a vaše děti bude vstup zdarma!

Sobota 9. únor 2019 v 15:00

Divadlo Tramtarie opět pomáhá olomouckému P-centru a připravilo benefiční představení. Výtěžek ze vstupného poputuje na pomoc dětem se školními a výchovnými potížemi.

01.02.2019 09:28

Děkujeme všem sportovcům, kteří nás podpořili v projektu EPP Pomáhej Pohybem. Jejich zásluhou jsme totiž nasbírali potřebný počet bodů již za dva týdny! Děkujeme Nadaci ČEZ, která nám věnuje 60.000,- na nákup nových postelí pro klienty v chráněném bydlení Doléčovacího centra. 

26.10.2018 13:39

Tým Doléčovacího centra hledá novou kolegyni na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNICE, HPP, celý uvazek. Více informací zde.