Doléčovací centrum
Doléčovací centrum nabízí program pro lidi, kteří právě ukončili nejméně tříměsíční léčbu závislosti. Podporujeme je v novém začátku pomocí individuálních a skupinových aktivit a pomocí chráněných bytů.

Doléčovací centrum

Posláním Doléčovacího centra (P-centrum, spolek) je prostřednictvím poskytovaných služeb podpořit klienty v jejich ukotvení, stabilizaci, začlenění do společnosti a zvládání nároků každodenního života bez návykových látek a hazardní hry.

"Není větší chyby, než přestat zkoušet."
                                     Johann Wolfgang Goethe

 

Info :-)

Dne 22. 2. 2016 proběhla v Doléčovacím centru certifikace odborné způsobilosti služeb.
Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky na proběhlé recertifikaci udělila Doléčovacímu centru plný počet bodového ohodnocení za vysokou profesionální úroveň poskytované služby. Certifikát byl udělen na období následujících čtyř let.

 

 

Aktuality DC

16.11.2021 11:50

Blizší informace k setkání najdete zde.

18.10.2021 20:28

Doléčovací centrum vyhlašuje pátrání po sociální pracovnici, nebo sociálním pracovníkovi. Jste to Vy? Znáte někoho vhodného? 
Více zde.


 

07.09.2021 15:05
"To je moje žena, tohle je náš pes." říká se smíchem hrdý absolvent doléčovacího programu. Tyto a podobné věty zaznívaly na dlouhoočekávaném čtvrtečním setkání absolventů a přátel Doléčováku. V příjemném prostředí lanového centra se sešly dvě desítky lidí. Číst dále


02.06.2021 15:36
Dovolte nám podělit se o radostnou novinku! Červen přinesl "Doléčováku" návrat k běžnému provozu. Klienty i pracovníky tedy čeká program v plném rozsahu. Největší změnou bude návrat tolik postrádaných socioterapeutických skupin. Hned 3. 6. jdeme s klienty do Lanového centra Proud, kde si opečeme buřty a ti odvážnější si vyzkouší dostupné adrenalinové atrakce.
11.12.2020 14:28

Milí klienti a vážení absolventi, 

protože se letos poprvé po dlouhých letech neuskuteční Vánoční večírek, připravili jsme pro Vás alespoň tuto audio zdravici! Intentzivně na Vás myslíme a srdečně Vám přejeme... (no, však si sami poslechněte, co všechno :-)