Centrum primární prevence
Programy plné pohody.

Centrum primární prevence oznamuje omezení provozu

16.03.2020 12:27

AKTUÁLNÍ OZNÁMENÍ O OMEZENÉM PROVOZU Centra primární prevence

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu na území ČR a z důvodu preventivních opatření týkajících se zamezení šíření nákazy SARS CoV-2 je provoz Centra primární prevence omezen. Toto omezení prozatím potrvá do odvolání vlády.  Více zde.

Toto omezení se týká hlavně realizace preventivních programů, osobních konzultací, vzdělávacích programů a programů indikované prevence. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně preventivních programů, prosíme zástupce škol, aby své garanty kontaktovali pouze přes e-mail (kontakty ZDE) nebo telefonicky na čísle 739 068 417 od8:00 do 12:00 hodin.

 V případě, že jste škola, která s námi ještě doposud nespolupracovala, prosím, aby Vaši školní metodici prevence kontaktovali vedoucí Centra primární prevence Karinu Langovou na e-mail karina.langova@p-centrum.cz nebo telefonicky opět na čísle 739 068 417.

Pokud máte dotaz ohledně vzdělávacích programů, obraťte se prosím na koordinátorku vzdělávacích aktivit Markétu Rodryčovou prostřednictvím e-mailu marketa.rodrycova@p-centrum.cz nebo telefonicky na čísle 734 489 420

O jakýchkoliv změnách Vás budeme informovat na našich webových stránkách http://www.p-centrum.cz/centrum-primarni-prevence/.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem zdárné zvládnutí této mimořádné situace.

Tým CPP