P-centrum
Prevence, podpora, poradenství

Na přednášku prosíme zavítejte s rouškou

10.09.2020 10:07

Téma stres je v letošním roce více než aktuální. Velmi si vážíme, že jste se svou účastí na přednášce rozhodli naše  P-centrum podpořit. Z důvodu zajištění bezpečného prostředí vás prosíme, abyste do auly zavítali v rouškách. Více...

Vzhledem k vyvíjející se situaci v souvislosti s onemocněním COVID-19 vás, milí příznivci P-centra, prosíme, abyste na přednášce měli roušku. Pro ty z vás, kteří roušku zapomenou doma, budou k dispozici i jednorázové roušky. Na místě bude také dezinfekce na ruce.

Těmito kroky se snažíme zajistit bezpečné prostředí pro nás všechny.

Děkujeme za spolupráci a i přes ztížené podmínky se velmi těšíme na setkání na přednášce.

Tým P-centra

 

Aktuality

13.04.2021 09:05

Videem, ve kterém jsme si i sami zahráli, bychom Vás, milí příznivci, chtěli požádat o podporu. Aktuálně máme v našem centru na Lafayettově ulici k dispozici dvě konzultační místnosti, jejichž kapacita je již delší čas vyčerpána. Na osobní konzultace s klienty již nemáme dostatek prostoru. Pomůžete nám situaci změnit? Více informací a film zde.

23.03.2021 14:14

Ve více než 30 evropských zemích, včetně České republiky, aktuálně probíhá Evropská on-line studie o drogách. Zúčastnit se můžete i Vy. Více...

17.03.2021 09:18
Centrum primární prevence vypsalo nové termíny akreditovaných čtyřicetihodinových kurzů primární prevence. Ty jsou určeny pro pedagogické pracovníky, školní metodiky prevence i pracovníky v prevenci. Více informací i termíny kurzů naleznete zde.
07.01.2021 14:06
Centrum primární prevence nabízí školám některé ze svých programů i v online prostoru. Nabídku Virtuálního klobouku naleznete zde. Přečtěte si také nezávislou recenzi od ZŠ Těšetice (zde), která nový formát programu využila.
07.01.2021 10:29
Po dobu probíhajících opatření proti šíření onemocnění Covid-19 nebude až do odvolání P-centrum přijímat stážisty. Otevření centra stážistům je v plánu od září 2021. Bude ovšem záležet na aktuální situaci. Více informací a kontakt na koordinátorky praxí a stáží naleznete zde.