Doléčovací centrum
Doléčovací centrum nabízí program pro lidi, kteří právě ukončili nejméně tříměsíční léčbu závislosti. Podporujeme je v novém začátku pomocí individuálních a skupinových aktivit a pomocí chráněných bytů.

Doléčovací centrum

Posláním Doléčovacího centra (P-centrum, spolek) je prostřednictvím poskytovaných služeb podpořit klienty v jejich ukotvení, stabilizaci, začlenění do společnosti a zvládání nároků každodenního života bez návykových látek a hazardní hry.

"Není větší chyby, než přestat zkoušet."
                                     Johann Wolfgang Goethe

 

Info :-)

Dne 22. 2. 2016 proběhla v Doléčovacím centru certifikace odborné způsobilosti služeb.
Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky na proběhlé recertifikaci udělila Doléčovacímu centru plný počet bodového ohodnocení za vysokou profesionální úroveň poskytované služby. Certifikát byl udělen na období následujících čtyř let.

 

 

Aktuality DC

25.09.2022 12:46
Děkujeme Nadaci ČEZ a všem sportovcům, kteří nám pomohli sbírat body v aplikaci EPP Pomáhej pohybem! Získáváme pro Doléčovací program rovných 80.000,- Kč! A na co je použijeme? Na důležité odhlučnění kanceláře na sociální práci. Za papírovými stěnami jsme společně s klienty postrádali soukromí a tedy i bezpečný prostor pro tolik potřebnou činnost. Jménem týmu DC a našich klientů ještě jednou: Díky! :-)