P-centrum
Prevence, podpora, poradenství

Volné pracovní místo!

16.10.2023 14:31

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici poradenský pracovník/ poradenská pracovnice -terapeut/terapeutka Poradny pro alkoholové a jiné závislosti. Více informací zde.

 

 

 

Poradenský pracovník, terapeut/ka

Do našeho týmu Poradny pro alkoholové a jiné závislosti hledáme novou posilu na pozici poradenský pracovník/pracovnice, terapeut/ka a. Vašim hlavním úkolem bude vedení individuálních, párových, skupinových sezení s klienty ohroženými návykovým chováním a administrativa spojená s chodem služby.

Nástup: co nejdříve
Pracovní úvazek:
Hlavní pracovní poměr na úvazek 0,4-0,6 (dle dohody). Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení dle vzájemné domluvy.


Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:

  • alespoň bakalářský titul v oblasti pomáhajících profesí (psychologie, pedagogika, speciální pedagogika, sociální práce apod.)
  • předešlá praxe v oboru adiktologie, sociálních službách nebo poradenství/terapie.
  • alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou.
  • odborný a zodpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu.Co nabízíme:
•    Profesní perspektivu u organizace s dlouholetou tradicí v centru Olomouce.

•    Adekvátní finanční ohodnocení v rámci sociálních služeb v neziskovém sektoru, včetně osobního ohodnocení a odměn dle přidělených dotací.
•    Práci v přátelské atmosféře týmu profesionálů v oblasti terapie, adiktologie, poradenství.
•    Pravidelné supervize a intervize.
•    Možnost dalšího profesního vzdělávání. 
•    Pět týdnů dovolené a další pracovní benefity.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání emailu pod názvem Výběrové řízení Poradna, který bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu volnamista.p-centrum@centrum.cz a v kopii na ondrej.skopal@p-centrum.cz (vedoucí poradny). Následně budete informování, zda jsme vás vybrali do druhého kola (ústního pohovoru).

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete P-centru, spolek souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete organizaci P-centrum, spolek výhradně za účelem tohoto výběrového řízení a po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli můžete požádat organizaci P-centrum, spolek o smazání nebo o opravu osobních údajů.

 

Aktuality

16.10.2023 14:31

Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici poradenský pracovník/ poradenská pracovnice -terapeut/terapeutka Poradny pro alkoholové a jiné závislosti. Více informací zde.

 

 

 

04.09.2023 12:18

Dnes nám začal nový školního rok 2023/24 a uzavřel se za ním čas letních prázdnich. Dovolte nám využít této chvilky k menšímu ohlédnutí za uplynulým časem a představit Vám naši poslední výroční zprávu, kterou najdete k přečtení i prolistování zde